Евакуація автомобіля після ДТП

Щодня на дорогах України  відбуваються тисячі дорожньо-транспортних пригод (ДТП). Причиною аварій можуть послужити самі різні обставини: порушення водіями правил дорожнього руху, п'яний водій за кермом, погане дорожнє покриття, несприятливі погодні умови, неуважність водіїв або пішоходів на дорогах і багато іншого. Дуже часто внаслідок ДТП автомобіль не здатний пересуватися самостійно. Тоді вам буде потрібно евакуація легкового автомобіля. Такий сервіс надається нашою компанією «Автовсесвіт».

Евакуація автомобіля - це досить складний процес, що вимагає висококваліфікованої підготовки фахівців, наявності спецтехніки, досвіду роботи. Саме тому рекомендуємо Вам звертатися до нас за телефоном вказаним в контактах.

Що робити після ДТП?

Пошкоджений в аварії автомобіль часто не може пересуватися самостійно, для його транспортування потрібно евакуатор-маніпулятор. Він, як правило, має набір необхідного обладнання, щоб акуратно занурити пошкоджену машину на платформу і потім доставити її  в найближчий автосервіс для кузовного ремонту.

Евакуатор досить легко зможе під'їхати до місця ДТП в обмежених міських умовах, так як має підвищену маневреність. Для навантаження машини може виявитися цілком достатньо електричної лебідки, якщо машина не дуже важка, але для великих автомобілів вже буде потрібно кран-маніпулятор.

Деякі евакуатори оснащені як лебідкою, так і краном. Досвідчені грамотні фахівці кваліфіковано поставлять ваш автомобіль на платформу евакуатора. Після чого його надійно закріплять ременями і доставлять до місця призначення.

Вартість послуг по евакуації автомобіля включається в страховку, якщо винуватцем ДТП були не ви. Для цього обов'язково зберігайте протокол про евакуацію, щоб не виникло проблем з отриманням компенсації.

При замовленні евакуатора в нашій компанії, вам можуть порадити, в який автосервіс найкраще звернутися з ремонтом вашого автомобіля, де можна знайти автозапчастини для відновлення і т. д.

schnellzeichner berlin