Перевезення мікроавтобуса

Компанія «Автовсесвіт» евакуює мікроавтобуси будь-яких моделей у м. Львів, по Україні та Європі.

Безпечне транспортування. Мікроавтобуси і маршрутки не зручні в плані евакуації: вони відрізняються великими розмірами і масою. Крім того, цей транспорт часто не з дешевих. Не турбуйтеся, ми забезпечимо його безпеку під час навантаження і перевезення.

Швидка евакуація. Повідомте диспетчеру характеристики вашого мікроавтобуса і перерахуйте його пошкодження. Чим докладніше ви опишете ситуацію, тим швидше і ефективніше ми надамо вам професійну допомогу.

Часткове або повне навантаження мікроавтобуса на платформу евакуатора. Найпростіше перевозити мікроавтобус або маршрутку методом часткового навантаження: передня частина машини кріпиться на платформі, а задня їде прямо по дорозі. Якщо ж колісна база пошкоджена, мікроавтобус буде занурений на евакуатор повністю. При необхідності ми задіємо гідроманіпулятор або лебідку.

Адекватна ціна. Вартість евакуації мікроавтобуса залежить від обставин і вираховується індивідуально. Юридичні особи можуть розплатитися і за безготівковим розрахунком.

Телефонуйте в службу евакуації «Автовсесвіт» за номером  (067) 67 38 410! Ми завжди на зв’язку: працюємо без вихідних і перерв.

schnellzeichner berlin