Евакуація мотоциклів 

У чому складність евакуації мотоциклів?

Евакуація мотоциклів

Тим, хто мав досвід багатокілометрового штовхання зламався мотоцикла з коляскою,

присвячується! Ще зовсім недавно багато мотоциклісти могли похвалитися досвідом самостійного буксирування поламаного мотоцикла. Деяким силачам вдавалося запхати свій, поламаний, мотоцикл в кузов попутної вантажівки. Але таке транспортування також могло згубно позначитися на його технічний стан: дряпався корпус, билися дзеркала, гнулися виносні деталі.

Незначні зовнішні пошкодження сприймалися власниками радянської серії мотоциклів нормально, але кожна подряпина, що з’явилася на сучасному часто досить дорогому мотоциклі, може сильно засмутити його власника, адже це втрата товарного вигляду транспортного засобу.

Сьогодні, на щастя, для любителів двоколісного транспорту проблем з транспортуванням не виникає. Багато компаній, які надають послуги евакуації, здатні здійснити делікатну евакуацію мотоцикла або перевезти його з одного місця в інше в зимовий час.

На перший погляд перевезення мотоцикла проста, оскільки він набагато легше автомобіля. Однак існує й інша сторона медалі — двоколісний транспортний засіб менш стійкий і вимагає оснащення евакуатора спеціальною системою кріплень.

В принципі впоратися з транспортуванням мотоцикла зі справною гальмівною і рульовою системою може будь-який евакуатор, який має ламану платформу, на яку можна досить просто заштовхати двоколісний транспорт і здійснити його вертикальне кріплення.

Якщо ж колеса мотоцикла виявилися заблоковані або він знаходиться в серйозному аварійному стані, доведеться вдатися до допомоги маніпулятора, у якого є траверса особливої форми. Для особливих випадків може знадобитися кран, наприклад, для підйому мотоцикла з кювету або звільнення його від пут чагарників або дерев.

Деякі служби евакуації, в тому числі і наша компанія «Автовсесвіт», використовують для транспортування мотоциклів спеціальні причепи. Такі причепи обладнуються спеціальними ременями і захопленнями, які дозволяють надійно фіксувати колеса мотоцикла.

Існують навіть евакуатори, здатні одночасно перевозити відразу кілька мотоциклів. Однак така спеціалізована спецтехніка частіше використовується для обслуговування потреб учасників мотоциклетних перегонів або байк-шоу, тому вона швидше відноситься до іншої категорії.

schnellzeichner berlin