Особливості евакуації на великі відстані

Поломка автомобіля, дорожньо-транспортні пригоди та інші неприємні ситуації на дорозі нерідко виникають далеко від будинку. Машини іноді бувають в іншому місті, не завжди покупець може приїхати за нею, а у продавця може не бути можливості виїхати. У цих випадках постає питання про евакуацію транспорту на великі відстані. Послугу не можна назвати дешевою, але при певних обставинах вона необхідна.

Вимоги до автоевакуатора

Евакуація на великі відстані не будь яка техніка, успішно транспортує автомобілі в межах міста, здатна благополучно перевезти машину на кілька сотень кілометрів. Транспортування на значну відстань займає багато часу, протягом якого можуть змінюватися погодні умови, стаючи несприятливими. Доцільно використовувати критий евакуатор, щоб автомобіль не постраждав від дощу, снігу або граду.

Транспорт, який здійснює перевезення авто на далеку відстань, повинен бути обладнаний спеціальним чином:

  • кріплення;
  • сходні;
  • маніпулятори;
  • розсувна платформа.

Без цього ніхто не може гарантувати збереження транспортного засобу в дорозі. Щоб автомобіль не постраждав від тряски, він повинен бути надійно закріплений на платформі. Евакуація з частковим навантаженням в цьому випадку неможлива, допустиме лише повна навантаження.

Вимоги до водія

Шофер, який транспортує машини на великі відстані, повинен бути не просто кваліфікованим водієм. Він повинен мати досвід в області далеких перевезень, відчувати габарити авто, вміло керувати маніпуляторами і іншими частинами спеціалізованого евакуатора. Необхідно врахувати, що в дорозі можна зіткнутися з різними складними ситуаціями:

  • бездоріжжя;
  • погана видимість;
  • дорожні затори.

Важливо, щоб водій вмів справлятися з проблемами. Від шофера потрібно досконале знання маршруту, по якому належить їхати.

Компанія «Автовсесвіт» має в своєму розпорядженні спеціальною технікою для перевезення автомобілів на далекі відстані, а наші водії володіють необхідною кваліфікацією, досвідом і знанням різних маршрутів. Звертайтеся в будь-який час, якщо вам необхідно замовити евакуатор м. Львів для транспортування машини по  Україні та Європі.

schnellzeichner berlin