Перевезення позашляховиків

ТЕРМІНОВА ЕВАКУАЦІЯ Позашляховики, Джипи.

Складність евакуації позашляховика полягає в збільшених розмірах автомобіля і його масі. Відповідно, водій евакуатора повинен мати практичний досвід роботи з подібною технікою. Для транспортування позашляховиків і кросоверів може використовуватися спецтехніка з ламаною і зсувною платформою. В даному випадку, навантаження здійснюється за допомогою електричної або гідравлічної лебідки, яка затягує пошкоджену машину на платформу. У тих випадках, коли у автомобіля заблоковані колеса, можуть використовуватися відповідні підкатні візки, що і дозволить правильно виконати навантаження пошкодженого транспортного засобу. Евакуатори з ламаною і зсувною платформою — це проста у використанні техніка, яка дозволяє якісно, ​​оперативно і повністю безпечно перевозити важкі джипи.

З переваг використання таких модифікацій евакуаторів відзначимо:

  • Оперативність виконуваних робіт.
  • Доступна вартість евакуації
  • Простота обслуговування техніки.

При наявності серйозних поломок і заблокованих трансмісією колесах (більше двох), необхідно використовувати маніпулятори, які дозволяють піднімати автомобіль над дорогою і переміщати його на платформу евакуатора.

ЯКІСНА ЕВАКУАЦІЯ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ в Україні та Європі. Для евакуації джипів може використовуватися стандартна техніка, що має ламані або розсувні платформи. У тих випадках, коли використовувати таку стандартну техніку не представляється можливим, слід використовувати евакуатор з маніпулятором, який зможе впоратися з роботою будь-якою складністю.

schnellzeichner berlin