Послуги

В наші послуги по евакуації входить:
— евакуація легкових авто з невеликими пошкодженнями чи потребі ремонту;
— евакуація авто після ДТП;
— транспортування нових авто;
— транспортування ретро автомобілів;
— перевезення позашляховиків;
— перевезення мікроавтобусів.
Транспортування здійснюється:
1. евакуаторами/тралами
2. лаветою

Зараз послуги евакуатора можуть бути корисні в широкому спектрі випадків. Техніка дозволяє працювати навіть з дуже складних ситуаціях. Всі алгоритми роками опрацьовані на досвіді наших водіїв. Автомобільна швидка допомога нового покоління легко справляється з складними завданнями.

ДТП — перша і головна причина, яка застає зненацька водіїв в будь-який час року, особливо часто це відбувається при різкій зміні погодніх умов. Продовжуючи їздити на літній гумі по снігу, багато також піддають себе та оточуючих ризику. Найбільш затребувані послуги евакуатора Львів, як і раніше — вивезення вантажних і легкових авто з місця події.

Відмова запуску двигуна і проблеми в електронній схемі. Нерідко у нас залишається блокування при автозапуску, коли настройка зручною для всіх функції попереднього розігріву двигуна в підсумку грає проти водія. Періодично можуть виходити з ладу навіть самі передові системи сигналізацій, що вимагає  перенастроювання, а іноді і повної перепрошивки. Деякі авто, з найновішою електронікою, все ще не повністю готові до наших доріг та умов, страждають від морозу і вологості.

Блокування коліс може бути викликаним різними чинниками, причому як фізичними, так і апаратними. Найчастіше розібратися в цьому непрофесіоналові просто неможливо, потрібна діагностика в сервісному центрі.

Можливо, ви бажаєте перевезти новий автомобіль, щоб відразу довести його до розуму в автосервісі. Також є варіант, коли авто навпаки в настільки плачевному вигляді, що підходить тільки для металобрухту, і його потрібно довести до місця прийому.

Серед нестандартних підходів набирають популярність послуги евакуатора у Львові в стилі «тверезий водій», коли власник авто не готовий вже сісти за кермо, він може викликати собі таксі, а для машини — евакуатор, щоб всім разом вдало дістатися до будинку.

schnellzeichner berlin