Транспортування мототехніки

Транспортування мототехніки, транспортування мотоциклів

Власникам мотоциклів і різної мототехніки також доводиться стикатися з різними поломками і просто необхідністю транспортування до місця зберігання або ремонту. Даний сервіс зазвичай орієнтований на легкові автомобілі, кросовери і позашляховики. Однак у вас завжди є можливість звернутися до нас, щоб викликати евакуатор для мототехніки. Послуги надаються на вигідних умовах і з гарантією безпеки.

На сьогоднішній день зустрічається техніка різних видів:

  • мопеди, скутери та мотоцикли різної потужності;
  • трайк або трицикли (триколісна техніка);
  • квадроцикли та інші різновиди чотириколісних моделей.

Всі вони характеризуються наявністю двигуна внутрішнього згоряння і вертикальним положенням водія під час руху. Дана техніка відрізняється невеликими габаритами і малою вагою. Однак все одно своїми силами перевозити їх до потрібного місця вкрай складно. Навантаження також повинна здійснюватися з повним дотриманням усіх вимог, щоб забезпечити повну безпеку.

Оперативна допомога по евакуації різної мототехніки

У разі поломки відбуксирувати мотоцикл або квадроцикл на гнучкому зчепленні практично неможливо. Краще за все не ризикувати ні технікою, ні здоров’ям людей, а звернутися в нашу спеціалізовану службу евакуації. Наша компанія вже досить давно працює в даній галузі, тому має багатий досвід роботи. Кваліфіковані фахівці використовують сучасне обладнання та надійні евакуатори.

Навантаження на платформи здійснюється за допомогою кранів-маніпуляторів або практичних лебідок. Після цього фахівці надійно фіксують техніку, щоб з нею нічого не сталося під час перевезення. Всі операції здійснюються в точній відповідності до розроблених інструкцій, тому ніяких непередбачених ситуацій не відбувається.

schnellzeichner berlin